25.07.2018 14:04

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı ve MASKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde görev yapan basın çalışanlarıyla bir araya geldi. 24 Temmuz Basın Bayramı’nı kutlayan Başkan Ergün, basın personellerine görevlerinde başarılar diledi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 24 Temmuz Basın Bayramı’nda Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı bünyesinde görev yapan basın mensuplarını unutmadı. Başkan Ergün, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Genel Müdür Yardımcıları Şehnaz Başaran, Burak Aslay, Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Harun Yıldız, Büyükşehir Belediyesi Basın Danışmanı Cihad Taysi ve MASKİ Genel Müdürlüğü Basın Danışmanı Göksel Topçu ile birlikte basın çalışanlarıyla bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde hayata geçirdiği projelerin vatandaşlara duyurulması noktasında sarf ettikleri emek nedeniyle Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı ve MASKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde görevli personele teşekkürlerini ileten Başkan Ergün, basın personelleri nezdinde basın sektöründe çalışan herkesin 24 Temmuz Basın Bayramı’nı kutladı.
Tüm Basın Mensuplarının Gününü Kutladı
Basının demokratik ülkelerin olmazsa olmazlarından olduğunu belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Basın mensupları halkın doğru bilgilendirilme ve gerçekleri öğrenebilme noktasında önemli bir görevi yerine getirmekte. Sizler de bu görevleri yerine getiriyorsunuz. Her şeyden önce verdiğiniz emeklere teşekkür borcumuz var. 24 Temmuz Basın Bayramınızı kutluyor olmanın mutluluğu içerisindeyim. Manisa ve Türkiye’de bu hizmeti yapmakta olan dürüst, adil ve doğru çalışan tüm basın mensuplarının bayramını kutluyorum. İşiniz zor, ama bulunduğunuz konum ne olursa olsun, her zaman vatandaşın doğru haberi alabilmesi noktasında çalışmalarınızı devam ettirmenizi temenni ediyorum. Verdiğiniz destek ve katkılara teşekkür ediyorum” diye konuştu.

MHP Manisa Büyükşehir Bel. Bşk. CENGİZ ERGÜN
Copyright © 2018 Cengiz ERGÜN. All rights reserved.